SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.nean.cz

kam dál: Požární sport | 2022

Poslední sání - Pňov

Poslední sání v Pňově, tradiční a oblíbené závody na závěr sezóny proběhly 24. září. Za krásného slunečného počasí se sjelo 14 družstev mužů a 7 družstev žen. Jak je vidět účast byla přibližně poloviční, než-li jsme zvyklí. Hodně týmů přijelo jen v 6ti a tak se sestavy ladily až na místě.

I my jsme si museli půjčit rozdělovač - díky do Horních Měcholup. Na oplátku jsme klukům půjčili proudaře. Dál jsme zapůjčili proudaře i do Sokolče, béčkaře do Klučova a spojaře savců do B týmu. Zkrátka marodka a úbytek běžců byl znát.

Zabijačkové pochutiny voněly z místní kuchyně již od rána a to byl základní předpoklad úspěchu celého dne :-).

Muži A:

První pokus na "horší terče" zajišťovací, vše klapalo, čas 21s.

Druhý pokus na "extra lehké terče" na krev, vše frčelo jako na drátkách, ale rozpojená spojka na prvním béčku. UFFFFF

Opět bramborové 4. místo

Muži B (1/2 dorost):

Oba pokusy jako přes kopírák: vše klapalo, drobné chybky zažehnány, ale rozpojená spojka na prvním béčku. Opět a zase! Chyba tak nebude v rukou strojníků, ale v materiálu.

Bohužel až 13. místo

Závěr:

Den jsme si užili, počasí krásné, občerstvení výborné. Bohužel výkony smolné :-(. 3x rozpojený tentýž spoj, který do dneška držel, nás tentokrát z ničeho nic pěkně vypekl, GRRRRRR! Je to možné? Ano je, letos tu smůlu máme nejen na patách, ale jsme v ní až po kolena :-(.

Nu což, provedeme revizi spojky a ve ST 28. září na tomtéž místě nastupujeme na poháru starosty Krajského Sdružení Hasičů. Držte nám palce a tancujme protismolné tance :-).

text: HonzaPoslední sání - Pňov foto-pnov-22
Právě se chystá

žádná akce


facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET