SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.nean.cz

kam dál: Požární sport | 2022

Pohár starostky OSH Kolín

Pohár starostky Okresního sdružení hasičů Kolín je soutěží putovní. Loni proběhla u nás, letos se o pořadatelství přihlásily Kšely. Termín byl stanoven na 3. září.

Za slunečného počasí se na zdejší hasičské hřiště sjelo 6 družstev mužů a 3 družstva žen. Z toho 5 mužů a 1 ženy v kategorii s neomezenými stříkačkami, 1 muži a 2 ženy v kategorii stříkaček do 1500ccm.

Protože naše dorostenecké družstvo letos předvádí pěkné pokusy, rozhodli jsme se společně se dvěma běžci ze Sendražic poskládat tým právě do nižší mužské kubatury.

Družstvo mužů v neomezené kategorii mělo oba pokusy pěkně rozběhnuté, ale zdržení v koncovce vedly až k času přes 30s. I přes chyby a nespokojenost s časem jsme obsadili 2. místo a postoupili na Pohár starosty Krajského sdružení hasičů, který proběhne 28. záři v Pňově. Suverénně vyhráli kluci ze Zibohlav.

Muži v kategorii se stříkačkou do 1500ccm zaváleli a hned v prvním pokusu měli na jednom proudu čas 28s. Bohužel se počítá čas pomalejšího sestřiku a ten měl hodnotu 34s. Pohledy všech se tak ubírali ke 2. běhu. Bohužel pád koše pokus zpomalil. Nebýt této drobnosti, pravděpodobně by postoupilo na Pohár starosty KSH právě toto družstvo. Ve své kategorii se stali vítězi, celkově obsadili 3. místo. Jen tak dál.

Družstvo mužů A letos v pozměněné sestavě předvádí výkony jako na houpačce. 28. září uděláme vše pro to, abychom hrdě reprezentovali jak sbor, tak OSH Kolín.

text: Honza

foto: KarelPohár starostky OSH Kolín foto-IMG_8300
Právě se chystá

28. 9. - Pohár starosty KSH 2023

30. 9. - Poslední sání, Pňov 2023

7. 10. - Branný závod, Ratenice

kalendář akcí

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET