SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.nean.cz

kam dál: Požární sport | 2017

Podlipanská liga - Křížkový újezdec

Podlipanská liga a její 4. kolo hostil tentokráte Křížkový Újezdec. Pro nás vzdálená lokalita a proto dnes zůstala žákovská družstva doma. Za to tým žen po boku mužů vyrazil po dlouhé době ve zcela nové sestavě na svůj první závod.

První pokus byl doprovázen chybami - mašina bez vody, rozdělovač poskakující po dráze, ale s hrdostí dokončený pokus. Čas

Druhý pokus byl o pořádný kus jinde. Voda z mašiny frčela dosti rychle, hadice se plnily v cuku letu. Menší opocení přišlo v samotné koncovce. Obě proudařky se totiž díky vyoseným terčům řítí na stejný - pravý terč. Avšak si toho Lenka všimla v čas a přesunula se před svůj - levý terč. Vše se stihlo a displej ukazuje hodnotu 25.21. Na první závody s obyčejnou mašinou to je velice dobrý výsledek. Třesoucí se ruce a tréma se budou s přibývajícími tréninky a závody pomalu vytrácet. Dnešní výsledek 3/4. Paráda!

Po přestavení tratě se do soubojů vrhla družstva mužů.

První pokus byl opravdu pěkné podívání. Jinak solidní čas 20.06s nás však moc neuspokojil, protože se opět projevila náladovost naší mašiny, která se ukázala již na minulých závodech. Nejprve nechtěla chytnout a pak vynechávala. Prokletá 19ka tak mohla být konečně pokořena! Velká škoda.

Druhý pokus byl zpomalen nesrovnalostí na zadku a ta naše mrcha modrá, přes všechnu péči netlačí a netlačí! Čaš 23:xxs. Dnešní výsledek 4/8.

Kompletní výsledky na webu Podlipanské ligy nebo firesportu.

Následuje 5. kolo 17. 6. v Ovčárechi.

poznámka: nestíháme fotit, takže fotografií je opravdu poskromnu

text: Honza


videonahrávky:

Ženy - pokus č. 2 - 25.21s


fotografie:


Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3191Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3192Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3195Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3197Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3198Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3200Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3203Podlipanská liga - Křížkový újezdec foto-DSC_3206
Právě se chystá

4. 6. - Dětský den

24. 6. - Komunitní promítání filmu Invalida a doprovodný program

29. 7. - Hasičský pouťový maškarní discoples

kalendář akcí

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET