SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.nean.cz

kam dál: Požární sport | 2017

Podlipanská liga - Horní kruty

Nedočkaví nadšenci požárního sportu se sjeli do Horních Krut na 1. kolo 17.ročníku Podlipanské ligy, aby zde trhli první časy.

I nás už svrběly ruce a tak jsme s týmem mladších žáků a mužů vyrazili na úvodní kolo. Hned po tom co organizátorská terra rozvezla vybavení družstev do jejich zázemí (výborný nápad pořadatelů) započaly první žákovské pokusy.

Do naší sestavy přibylo pár nových malých běžců, kteří zde měli premiéru. A nutno podotknout že úspěšnou. V prvním pokuse vše frčelo jako na drátkách. Časomíra ukázala hodnotu 25.53s. Ve druhém kole potom koš né a né našroubovat na savaci. Asi opačný závit nebo co B-)? I tak se ctí dokončený útok. Čas 72.22s. Dnešní výsledek 7/12. Věřte, že tréninkový drill přinese své ovoce :-).

Po odběhnutí dorostu a žen nastoupila družstva mužů. Přímo na místě jsme si museli půjčit Martina z Klučova, který výborně na béčkách zastal dovolenkujícího Pavla. Oba pokusy svištěly velice pěkně a tomu odpovídali i časy: 20.79s a 20:37s. Dnešní výsledek 6/11.

Obě družstva vstoupila do 17. ročníku Podlipanské ligy úspěšně. Držte nám palce, aby i další kola byla na minimálně stejné úrovni.

Kompletní výsledky na webu Podlipanské ligy nebo firesportu.

Následuje 2. kolo 13. 5. ve Kšelech.

text: HonzaPodlipanská liga - Horní kruty foto-hk1Podlipanská liga - Horní kruty foto-hk2Podlipanská liga - Horní kruty foto-hk3Podlipanská liga - Horní kruty foto-hk4Podlipanská liga - Horní kruty foto-hk5
Právě se chystá

22. 6. - Podlipanská liga - Nové Jirny 2024

23. 6. - Kolínský pohár - Starý Kolín 2024

29. 6. - Podlipanská liga - Bulánka 2024

24. 8. - 140 let SDH Sokoleč

kalendář akcí

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET