SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Požární sport | 2012

Podlipanská liga - Břežany II

Podlipanská liga pokračuje. Druhé kolo se konalo za slunečného počasí na hřišti v Břežanech II.

Na závodě náš sbor tentokrát reprezentovalo jen družstvo mužů. Sestava byla pozměněna oproti původnímu uskupení, ale výsledek nebyl nikterak špatný.

První pokus: koš v blátě vedle kádě nezaručoval valný úspěch, voda v hadicích tak opožděně dorazila na proudy, z nichž první zasáhl  terč již v druhé polovině 22. vteřiny, nakonec se celkový čas zastavil na hodnotě 26.67s.

Druhý pokus: v celku dobře rozběhnutý útok, perfektní improvizace béčkaře, jemuž se těsně před startem zbortil komínek a následně výstavní "tlama" pro diváky při ostrém startu, voda v hadicích se valí, proudaři nakonec zastavují časomíru v čase 24.38s.

S lepším časem 24.38s jsme se umístili na 5. místě z 9 zúčastněných. I přes to musím smeknout před výkonem celého týmu. Změny v sestavě byly nemalé a tak děkuji všem za výborně předvedené oba běhy. Všichni víme, kde máme rezervy a proto se musíme opět sehrát.

Následuje 3. kolo 23. 6. ve Vrbčanech.

Výsledky ke shlédnutí na stránkách Podlipanské ligy.

text: Honza

foto: Alice

video: Alice


videonahrávky:

Pokud Vám nepůjde video přehrát, zde je ke stažení přehrávač ;-).

fotografie:


Podlipanská liga - Břežany II foto-1Podlipanská liga - Břežany II foto-2Podlipanská liga - Břežany II foto-3Podlipanská liga - Břežany II foto-4Podlipanská liga - Břežany II foto-5Podlipanská liga - Břežany II foto-6Podlipanská liga - Břežany II foto-7Podlipanská liga - Břežany II foto-8Podlipanská liga - Břežany II foto-9Podlipanská liga - Břežany II foto-10Podlipanská liga - Břežany II foto-11Podlipanská liga - Břežany II foto-12Podlipanská liga - Břežany II foto-13Podlipanská liga - Břežany II foto-14Podlipanská liga - Břežany II foto-15Podlipanská liga - Břežany II foto-16Podlipanská liga - Břežany II foto-17Podlipanská liga - Břežany II foto-18Podlipanská liga - Břežany II foto-19Podlipanská liga - Břežany II foto-20Podlipanská liga - Břežany II foto-21Podlipanská liga - Břežany II foto-22Podlipanská liga - Břežany II foto-23
Právě se chystá

1. 4. - Sběr šrotu a elektroodpadu (termín bude upřesněn)

30. 4. - Čarodějnice

přehled

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET