SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.nean.cz

kam dál: Požární sport | 2023

Podlipanská liga - Kšely

21. ročník Podlipanské ligy odstartoval 1. kolem 6. května ve Kšelech. Nesměl chybět náš sbor v obsazení mladší žáci, starší žáci, smíšený dorost a muži.

I když chmurné jarní počasí nebylo příliš ideální na trénování, netrpělivě jsme vyhlíželi začátek sezóny. Ve Kšelech panovalo naopak počasí ideální a tak všichni mohli svést první "boje" o cenné vteřinky.

Naši mladší se do obou pokusů pustili s velkým odhodláním, bohužel chybičky mladého týmu zastavily časomíru na hodnotách 27.19s a 48.46s. Dnes to znamenalo 5. místo.

Starší žáci v prvním pokusu Nko za koš, ale pokus druhý už se s časem 16.28s přiblížil tam, kde chceme být. Dnes 1. místo

Smíšený dorost byl v novém složení připraven zabojovat o cenné kovy. Bohužel proudařovi Matějovi se dnes moc nedařilo. První pokus Nko - proudnice zapojena na ozob, druhý 27.57s a pro dnešek 5. místo. Trochu uklidníme hlavy a půjde to :-).

Mužská trať se od ročníku 2023 zkrátily z 3 hadic B na 2 a tudíž se čekaly velmi vyrovnané rychlé časy od všech mužstev. Naši muži zaběhli vyrovnané pokusy s drobnými chybkami 17.87s a 17.68s. Dnes 5. místo - zajímavostí je, že prvních 5 týmů se umístilo v cca jedné sekundě :-)

Zahřívací kolo máme za sebou. Tempo je vysoké hned od začátku a tak budeme muset máknout na trénincích, abychom drobné chybky vyladili a začali sbírat kloudné časy do celkového hodnocení.

Příští kolo proběhne u nás v Ratenicích 13. 5.

Výsledky: Podlipanské liga - Kšely 2023

text: Honza


Právě se chystá

4. 6. - Dětský den

24. 6. - Komunitní promítání filmu Invalida a doprovodný program

29. 7. - Hasičský pouťový maškarní discoples

kalendář akcí

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET