SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Požární sport | 2022

Podlipanská liga - Kostelec n. Č. l.

Podlipanská liga po prázdninách pokračovala svým 5. kolem v Kostelci nad Černými lesy. Jedná se o předposlední kolo. Byl tak nejvyšší čas nasbírat ještě pěkné časy do celkového hodnocení.

Mladším žákům se to s časem 18.58 podařilo. Tým Zibohlav už asi nepředběhneme, ale musíme ještě zabrat, abychom ukořistili v celkovém žebříčku co nejlepší umístění. Dnes 1. místo!

Naši starší žáci byli připraveni se poprat o další skvělé časy. Ale bohužel se prali s nepřízní osudu. V prvním pokusu totiž strojník Matěj vzal za plyn u stříkačky obří silou, páčka to nevydržela a praskla. Pokus nedokončen. Druhý pokus s půjčenou stříkačkou vypadal velmi slibně, ale trocha nervozity v rukou strojníka byla znát a tak čas 21.28 nebyl špatným, ale nebyl ani ten, který bychom nutně potřebovali zapsat do tabulky. Nu což, stříkačku opravíme a maximálně se připravíme na poslední kolo! Dnes 5. místo.

U smíšeného dorostu jsme kvůli porouchané dětské stříkačce zkusili risk a zapůjčili silný mužský stroj a vyplatilo se. Hned v prvním pokusu vyrovnali dorostenci svůj týmový rekord s časem 18.84. Ve druhém běhu už zlepšení nepřišlo. Dnes zasloužené 1. místo.

Družstvo mužů se trápilo. První krásně rozběhnutý útok zastavil až nezapojený pravý proud a nedokončení pokusu. Ve druhém běhu nezapojený rozdělovač. Pokus dokončen až v čase 62.96 a poslední místo. Bohužel dnešním výkonem se družstvo mužů vyřadilo z bojů o přední pozice v celkovém hodnocení :-(

Děkujeme SDH Kostelec nad Černými lesy za zapůjčení stříkačky a organizaci nočních ligových závodů ;-).

Držte nám palce, 17. září budeme v Rostoklatech bojovat na závěrečném kole Podlipanské ligy.

text: Honza


videonahrávky:

Dorost 1. pokus - 18.84s


fotografie:


Podlipanská liga - Kostelec n. Č. l. foto-IMG_20220827_180626_0
Právě se chystá

28. 9. - Pohár starosty KSH 2023

30. 9. - Poslední sání, Pňov 2023

7. 10. - Branný závod, Ratenice

kalendář akcí

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET