SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Požární sport | 2022

Noční závody Seč

Noční útoky nás lákají, a proto jsme již potřetí vyrazili na Seč. Termín byl stanoven na pátek 19. srpna.

Na zahajovacím nástupu ve 20 hodin u hasičské zbrojnice HZS Pardubického kraje se sešlo  družstev žen a 26 družstev mužů převážně z místní ligy. Závodníky přivítali představitelé HZS a další významné osobnosti.

Soutěžilo se za umělého osvětlení, na 3B, nástřikové terče a jeden pokus – takže hop nebo trop. Nová asfaltová trať slibovala rychlé pokusy. I my jsme si věřili, že se nám podaří zaběhnout čas do první desítky.

Po kontrole materiálu jsme byli připuštěni na start jako poslední v pořadí. Výstřel z pistole započal náš pokus, o jehož neúspěchu bylo rozhnětu během prvních 4 vteřin, když náš rozdělovač Petr nezapojil rozdík a předvedl Salto Mortále (jak to nazval strojník). Vše ostatní by jinak klapalo. Pokus jsme sice dokončili, ale čas byl neuspokojivý :-(. Na závěrečném nástupu jsme tak přebrali diplom za 21. místo a balení piva - tak alespoň něco jsme si z výletu odvezli :-)

Letos jsme si závody zpestřili přespáním na louce za hasičárnou a ranním přesunem na Zibohlavské sání.

Děkujeme Kubovi z SDH Klučov za doplnění našeho týmu.

Těšíme se opět za rok, ale s lepším výsledkem ;-)

text: Honza

foto: Honza

video: Fanda


videonahrávky:


fotografie:


Noční závody Seč foto-IMG_20220819_231416_7Noční závody Seč foto-IMG_20220820_011031_7Noční závody Seč foto-IMG_20220820_063539_5
Právě se chystá

žádná akce


facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET