SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Nezařazené | 2005

O tvorbě stránek

Tyto stránky vznikly za účelem prezentace SDH Ratenice. Šíření veškerých materiálů týkající se tohoto sboru jsou povoleny, ba dokonce doporučeny :-).

Oslovuji všechny návštěvníky, které něco zaujalo či na druhou stranu pobouřilo. Svěřte se se svými názory a nápady na zkvalitnění těchto stránek např. do návštěvní knihy či na můj E-mail.

Některé informace a fotografie byly čerpány z knihy SPO Ratenice (1886-1986) - Karel Pokorný a brožury vydané ke 120. výročí založení SDH Ratenice.

Dále bych rád poděkoval Lídě Voslářové, jejíž nezištná práce v podobě zasílání aktuálních informací z oblasti Podlipaské ligy napomáhá neustálému přísunu nových a nových zpráv, výsledků či informací o různých akcích.

Můj dík také patří panu Jiřímu Váňovi, jehož ochota umístění dat na jeho server, a to bezplatně, umožnila samotnou prezentaci stránek na internetu. www.jirivana.net.

K samotné tvorbě bych rád podotkl, že stránky vznikaly a vznikají v amatérském prostředí. Proto prosím omluvte drobé nedostatky či nepřesnosti. Děkuji.

Doufám, že se Vám stránky líbí a přináší to co od nich očekáváte.

S pozdravem Jan Čáslava.

jancaslava(zav)seznam.cz

 

Valid HTML 4.01 Transitional

text: Honza

foto: Honza


Právě se chystá

28. 10. - Drakiáda 2020

17. 11. - Lampiónový průvod 2020

přehled

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET