SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Činnost sboru | 2021

Výlet do JumpArény

V neděli 3. října 2021 jsme se po roce vydali s mladými hasiči na výlet, tentokrát do JumpArény na Zličíně. Brzy ráno jsme se sešli na pečeckém vlakovém nádraží a vyrazili vstříc prima zážitkům. Z vlaku jsme se přesunuli do metra, kterým jsme dojeli až na konečnou stanici.

Před JumpArénou jsme se nasvačili a šlo se na věc. Měli jsme zarezervovanou tzv. dětskou hodinku od 10 do 11 hodin, která je jediným časem v celém týdnu, kdy do JumpArény mohou i děti pod 140cm – z bezpečnostních důvodů je vstup povolen dětem až od 110cm. Hodina skákání utekla jako voda v potoce. Děti se vyřádily, zkoušely své hranice odvahy, ale zaručeně nejvyužívanější atrakcí byl bazén s molitanovými kostkami.

Domů jsme jeli příjemně unaveni. Akce se zdařila, nikomu se nic nestalo a děti se předaly v pořádku rodičům. Co víc si přát. Tak snad brzy opět někam vyrazíme.

Tato akce byla podpořena dotací z MŠMT. Děkujeme!

text: Alice

foto: AliceVýlet do JumpArény foto-jump-arena-2021Výlet do JumpArény foto-jump-arena-2021-1Výlet do JumpArény foto-jump-arena-2021-2Výlet do JumpArény foto-jump-arena-2021-3
Právě se chystá

žádná akce


facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET