SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Činnost sboru | 2021

Pouťové letní kino a zábavné odpoledne

Poslední červencová neděle znamená pro Ratenice pouť. Termín naší akce jsme však letos museli z organizačních důvodů o týden posunout a to na sobotu 31. 7. Zvažovali jsme, zda uspořádat zábavu pod hvězdami, jako tomu bylo v minulosti. Vzhledem ke všem okolnostem jsme se rozhodli zopakovat úspěšný loňský program.

Oslovili jsme proto spolek KECKi ohledně spolupráce při zajištění podvečerního programu pro děti. Děvčata se opět zhostila úkolu s nadšením. Pro děti připravily tvořivou dílničku, slackline, fotokoutek či spartan-překážkovou dráhu. Ve stánku pak připravovaly dobrou kávu a rozlévaly chutné víno.

U připraveného táboráku si děti mohly opéct špekáček, který obdržely jako odměnu za absolvování překážkové dráhy.

Aby si dítka mohla ještě zaskotačit, připravili jsme na závěr skluzavku a nafoukali kopec pěny s následnou sprchou.

Ve 22h přišla na řadu projekce nové české pohádky Princezna zakletá v čase.

I letos byly hlavním hitem burgery z grilu Honzy "Pohlreicha" Kasardy, po kterých se opět zaprášilo. Děkujeme jemu i pomocníkům za perfektní pochutiny.

Touto cestou děkujeme všem, kteří se zapojili do organizace tohoto vydařeného dne!

Další info na FB spolku KECKi: www.facebook.com/spolekKECKi/

text: Honza

foto: Honza S., Jola


videonahrávky:


fotografie:


Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-pout-2021Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-1Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-2Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-3Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-4Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-5Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-6Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-7Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-8Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-10Pouťové letní kino a zábavné odpoledne foto-11
Právě se chystá

žádná akce


facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET