SDH
JSDH - JPOV
menu
rozcestník

www.jirivana.net

kam dál: Činnost sboru | 2010

Pálení čarodějnic 2010

Dne 30.4.2010 uspořádal SDH Ratenice Pálení čarodějnic. Akce se konala na místním hřišti, kde se zapálil oheň a byl připraven čarodějný program pro děti.

Program začal v 18,30hod zápisem malých čarodějů a čarodějnic. Poté jsme se společně vydali na Čarodějnou stezku. Aby účastníci mohli v cíli dostat vuřt a limonádu, museli se překonat spoustu lehkých i složitých úkolů – „Nastartování koštěte“, „Slalomový let mezi stromy“(slalom mezi plastovými kužely), „Sjezd skály na koštěti“(Sjezd na skluzavce), „Přeskakování ohně“(přeskok symbolického ohně), „Let na koštěti“(sjezd na lanovce),“Ukaž košťátko, jak posloucháš“(Hod koštětem do dálky), „Průlet ohnivou dírou“(prohazování koštěte obručí-hod na cíl).

Podmínkou účasti bylo samozřejmě koště, u kterého 3členná porota, v čele s Edeltrůdou Úchvatnou, hodnotila originalitu a bytelnost – vznikly tak kategorie ORIGOMETLA 2010 a BYTELMETLA 2010. V každé kategorii byla vyhlášena první 3 místa, která byla oceněna sladkým balíčkem a čarodějným diplomem. Všechny děti dostaly za účast drobnosti v podobě pexesa, omalovánek a pamlsků.

Akce se zdařila, účast dětí byla nad očekávání velice hojná. K dobré náladě přispělo nejenom slunečné počasí, ale i nadšení dětí a rodičů.

text: Alice

foto: Honza, MackPálení čarodějnic foto-1Pálení čarodějnic foto-2Pálení čarodějnic foto-3Pálení čarodějnic foto-4Pálení čarodějnic foto-5Pálení čarodějnic foto-6Pálení čarodějnic foto-7Pálení čarodějnic foto-8Pálení čarodějnic foto-9Pálení čarodějnic foto-10Pálení čarodějnic foto-11Pálení čarodějnic foto-12Pálení čarodějnic foto-13Pálení čarodějnic foto-14Pálení čarodějnic foto-15Pálení čarodějnic foto-16Pálení čarodějnic foto-17Pálení čarodějnic foto-18Pálení čarodějnic foto-19Pálení čarodějnic foto-20Pálení čarodějnic foto-21Pálení čarodějnic foto-22Pálení čarodějnic foto-23Pálení čarodějnic foto-24Pálení čarodějnic foto-25Pálení čarodějnic foto-26Pálení čarodějnic foto-27
Právě se chystá

1. 4. - Sběr šrotu a elektroodpadu (termín bude upřesněn)

30. 4. - Čarodějnice

přehled

facebook

sdh ratenice facebook


vyhledávání


statistika návštěv

© SDH Ratenice, vytvořil honziiik, hosting JiriVana.NET